2021 წლის 22 ნოემბერს, ჩვენი კომპანიის ტანზანიის პლასტიკური ბოთლის პროექტის მშენებლობა დასრულდა და ყველა მექანიკური მოწყობილობა საბოლოო ინსტალაციისა და ექსპლუატაციის ეტაპზეა. თავდაპირველად ღია და ცარიელი პროექტის საიტიდან დაწყებული სუფთა და სუფთა ფარმაცევტული ქარხნიდან, ნულიდან ანაზრაურული პროექტი დასრულდა. გასულ წელს, დაახლოებით, ჩვენს ინჟინრებს არ ეშინია ეპიდემიის საშიშროების, კეთილსინდისიერად და პროფესიონალურად დაასრულეს მომხმარებლის პროექტის მოთხოვნები დროულად. ინჟინრების ერთგულება სახლიდან მოშორებით არა მხოლოდ კომპანიის ლიდერებმა და კოლეგებმა აღიარეს, არამედ მომხმარებლების მიერ დიდება. ვიმედოვნებ, რომ ინჟინრები მუდმივ ძალისხმევას გააკეთებენ და სრულყოფილ პასუხს გადასცემენ პლასტიკური ბოთლის პროექტისთვის. შანხაის ივენის ყველა კოლეგა გელოდებით სახლში მისვლას!
შემოწმების შემდეგ, გერმანიის ექსპერტებმა ამ პროექტს ძალიან მაღალი კომპლიმენტი მისცეს, იგი სრულად აკმაყოფილებს ევროკავშირის GMP მოთხოვნებს და მაღალი დონის ხარისხით და ტექნოლოგიით. ამ დამტკიცების თანახმად, მომავალში, მომხმარებელს შეეძლება IV საქონლის გაყიდვა გერმანიის ბაზარზე.